Rajdy dookoła nas, czy warto je odwiedzać?

Ostatnimi czasy powoli tworzę swój własny rajdowy kalendarz na ten rok. Jest to coś co systematycznie przed nadejściem lipca zawsze robię dla samego siebie.

Kalendarz taki pozwala mi tak rozłożyć czas pracy, zorganizować urlopy i wszystko inne, aby móc znaleźć czas na to co kocham, czyli oglądanie rajdów. Uzupełniłem już go do lipca na podstawie danych o imprezach, które wiem kiedy i gdzie się odbywają, muszę wam niestety powiedzieć, że wygląda to dość słabo.

organizacja jedzie w dół

Są telefony, są fora, internet, są i przecież normalne spotkania, a mimo tego nadal jest dość spory problem. Problem z tym, że dużo imprez ciekawych jest w tym samym czasie. Oczywiście nie dziwi mnie fakt, że jest długi weekend i odbywają się 3 duże konwenty rajdowe. Jednak dziwi mnie to, że dwa z nich są bardzo blisko siebie, co oznacza, że na żadnym nie będzie dużo ludzi, a obejrzenie swoich ulubionych brygad rajdowych graniczy z cudem.

W takim razie prośba do wszystkich organizatorów jeżeli to czytają. Proszę, myślcie co i jak organizujecie nie patrząc na swoje, ale i innych podwórko.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *